Espo Emlak Kayseri

Espo Emlak gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ve uyguladığı yönetim ile mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde çağın gereklerine uygun hareket etme kabiliyeti üst düzeydedir.
Gayrimenkullerinizin alım -satım ve kiralanmasında profesyonel hizmet sağlayan firmamızın merkezi Türkiye/Kayseri'dedir. Hizmet alanı kısıtlamamız olmadığı gibi yurtiçi ve yurtdışı bir çok lokasyonda hali hazırda hizmet vermekteyiz.

Ne yaparız?

Gayrimenkul Alım ve Satımı

Gayrimenkullerin alım ve satım işlemlerini bizimle beraber profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz.

Gayrimenkul Kiralama

Gayrimenkul kiraya verme ve kiralama işlemleri için hız istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkullerinizin tüm yatırım, alım – satım ve kiralama işlemleri için danışmanlık almak istediğiniz her alanda uzman ekibimize başvurabilirsiniz!

Sık sorulan sorular:

Yer gösterme turu işimizin büyük bir kısmını oluşturur. Bu turu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturduğumuzdan dolayı öncelikle sizin beklentilerinizi öğrenmemiz gerekiyor. Lütfen bizi İletişim sayfamızdaki numaradan arayınız.

Türk vatandaşları için 2 fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi; Yabancı uyruklular için pasaport ve vesikalık fotoğraflar yeterlidir.

Gayrimenkul yeni olduğu sürece fiyatını inşaat firması belirler. Yeni olmayan bir gayrimenkulde ise fiyat emlakçının komisyonu hariç her yerde aynı olmalıdır. Eğer aynı gayrimenkul için sahibinden ayrı, emlakçıdan ayrı, ilgisiz kişilerden de ayrı bir fiyat duyuyorsanız bu kişilerden ve o gayrimenkulden uzak durunuz.

Kayseri’nin uzman emlakçısı olarak, geniş portföy seçenekleri ve uzun yılların vermiş olduğu tecübe ile müşterilerimize verdiğimiz destek ve hizmetler size büyük avantajlar sağlar. Bazen pazarlıkta size bize verdiğiniz komisyonun kat be kat fazlasını kazandırabiliriz. İşimiz sadece alıcı veya sadece satıcı ile değil her iki tarafında menfaatleri çerçevesindedir. Kazan-kazan mantığı ile çalışarak her iki taraf için de uzun yıllar güvenle tercih edilmek amacında olan bir emlak firmasıyız.